Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Mūsų paslaugos

Statybos darbai.
          Statybos darbai ir jų atlikimo kokybė labai reikšmingi, kadangi nuo jų priklauso pastato ilgaamžiškumas, gyvenimo kokybė jame, ateities investicijos. Viena paklausiausių paslaugų – namo statyba nuo pamatų iki raktų. Taupykite savo laiką, pinigines lėšas ir patikėkite visus namo statybos darbus profesionalams. Atsižvelgdami į Jūsų norus ir poreikius, atitinkamus dokumentus, pastatysime Jūsų svajonių namą nuo pradinio taško – pamatų – iki kol galėsime įteikti Jums namo raktus.

Išlaisvinkite save nuo begalės rūpesčių!
Dirbame atsakingai ir vadovaujamės visais statybos procesus reglamentuojančiais dokumentais.

Remonto darbai.
          Ar norite modernizuoti savo gyvenamąjį būstą? O gal dėl vienų ar kitų priežasčių namo ar buto dalys neatlieka joms priskirtų funkcijų? Šiuolaikinis gyvenimo ritmas, vartotojiškumas, technologijų sparti plėtra sąlygoja visuomenės gyvenimo būdo pokyčius, madas, kurių dabartinis Jūsų būstas neatitinka? Atsinaujinkite! Patikėkite mums savo būsto remonto darbus!

Pastatų vidaus ir išorės apdailos darbai.
          Pastato išorė nuolat yra veikiama išorinių aplinkos veiksnių: lietaus, sniego, saulės, drėgmės ir pan. Nieko nėra amžino, todėl natūralu, kad Jūsų namo eksterjeras kenčia nuo šių aplinkos veiksnių ir pamažu praranda savo pirminę išvaizdą. Siūlome pasinaudoti kompetentingų specialistų paslaugomis ir leisti savo namo fasadui vėl tapti patraukliu ir traukiančiu praeivių žvilgsnius. Darbus atliekančių specialistų patirtis ir kokybiškos medžiagos leis pasiekti patį geriausią rezultatą.

O gal Jūsų namo ar buto interjeras prašyte prašosi atnaujinimo? Juk mados nuolat kinta, ar norite spėti koja kojon su mados tendencijomis?

Profesionaliai atliekame šiuos vidaus apdailos darbus:
-          tinkuojame ir glaistome;

-          dažome;

-          tapetuojame;

-          dirbame su gipso kartonu;

-          klijuojame plyteles;

-          įrengiame grindis: laminatą, parketą, medines grindis, taip pat klojame linoleumą ir pan.

Dirbame su savo įranga, o siekdami taupyti Jūsų laiką, pasirūpiname ir medžiagomis. Sukurkite savo interjero viziją ir išlaisvinkite save nuo tolesnių rūpesčių – mes Jūsų viziją paversime realybe!

Fasadų šiltinimas.
          Nors fasadų šiltinimo paslauga visada buvo paklausiausia tarp tų, kurie nori renovuoti senos statybos namus, visgi paslauga sparčiai populiarėja ir todėl, kad gyventojai įsitikina, jog apšiltintas fasadas ženkliai sumažina šilumos pasišalinimą iš namo, o tai leidžia sutaupyti nemažas pinigų sumas.
          Tačiau apšiltintas fasadas bus funkcionalus tik tuomet, jei darbus atliks patyrę specialistai, o darbams bus naudojamos tik kokybiškos medžiagos. Mes tai galime! Patikėkite mums savo gyvenamojo būsto fasado šiltinimą ir šaltuoju metų laiku galėsite džiaugtis šia investicija.

Stogų dengimas.
          Ar Jūsų namas vis dar dengtas asbesto turinčia stogo danga? O gal statote naują namą ar dėl kitų priežasčių norite atnaujinti stogo dangą? Mūsų komanda pasiruošusi perdengti Jūsų stogą bet kuria danga: šiferiu, skarda, čerpėmis, bitumine danga.
          Stogas ne tik saugo Jūsų namus nuo kritulių patekimo į pastogę ar gyvenamąsias patalpas, tačiau jis drauge neleidžia šilumai pasišalinti iš patalpų. Todėl jei norite kuo didesnio šildymo efektyvumo, verta pasirūpinti kokybiška stogo danga ir profesionaliai darbus atliekančiais darbininkais. Mes garantuojame abu aspektus!

Langų montavimas.
          Mūsų langų montuotojai operatyviai ir gerai sumontuos langus Jūsų name, bute, biure ir kt. Montuojame ir plastikinius, ir medinius langus, neatsižvelgiant į jų dydį. Prastai sumontuoti langai – bus puikus šilumos laidininkas iš Jūsų namų ar biuro, todėl šį darbą verta patikėti profesionalams ir ateityje nereikės rūpintis šilumos praradimu.

Langų pardavimas.
          Parduodame standartinių išmatavimų langus, taip pat pagamintus pagal individualius užsakymus. Siekdami sumažinti Jums rūpesčių, mūsų specialistai visada pasirengę sumontuoti Jūsų įsigytus langus.

Mūrijimo darbai.
          Mūras asocijuojasi su tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Būtent į šiuos aspektus atsižvelgiame, atlikdami mūrijimo darbus. Garantuojame patvarumą ir profesionalumą.

Mūrijame iš:

-          akyto betono blokelių;

-          keramzitinių blokelių;

-          dujų silikato blokelių;

-          silikatinių plytų;

-          keraminių plytų ir blokelių ir kt.

Renovacijos.
          Kartais nutinka taip, kad pastatui reikalinga renovacija. Tokį poreikį gali kelti prakiuręs stogas, nestabilios, pažeistos konstrukcijos, pastato nesandarumas ir pan. Renovacija, kad atitiktų keliamus reikalavimus bei priskiriamas funkcijas, turi būti atlikta kokybiškai ir profesionaliai. Būtent tai mes Jums ir siūlome: kokybę už priimtiną kainą!